Projekt SPRAWNIE ZDROWO KOLOROWO zakończyliśmy festynem rodzinnym w Rogóżu.

W tym miejscu chcemy podziękować SOŁECTWU ROGÓŻ i OSP ROGÓŻ , bez których nie bylibyśmy w stanie przygotować festynu. Poświęcili nam masę czasu, wysiłku, aby technicznie przygotować miejsce spotkania.

DZIĘKUJEMY MIEKSZKAŃCOM za pomoc w przygotowaniu przekąsek na festyn, obsługę grilla- co w upale było ogromnym wyzwaniem.

Dziękujemy JOANNITOM za udostępnienie karetki i przeprowadzenie pokazu I przedmedycznej pomocy przedmedycznej, strażakom OSP Rogóż za udostępnienie wozu strażackiego, kurtynę wodną. Dziękujemy za cudowną oprawę artystyczną , KAPELI ROGÓŻANIE

KLUBOWI MŁODEGO WOLONTARIUSZA Zofii Piotrowicz , Zuzannie Ławrynowicz, Justynce Litwin, Julii Ambroziak, Michalinie Jeziorskiej, Tymonowi Tymek Rysik za niezawodne przeprowadzenie animacji dla najmłodszych mieszkańców Gminy.

CZŁONKINIOM STOWARZYSZENIA za zaaranżowanie wydarzenia, sprawną obsługę i jak zawsze wielką NIEZAWODNOŚĆ. Z Wami można zawracać patykiem chmury.

Dziękujemy Gminie Wiejskiej Lidzbark Warmiński za umożliwienie realizacji oraz Gminnemu Centrum Kultury w Pilniku za pomoc organizacyjną. Oczywiście nie żegnamy się, a mówimy do zobaczenia w kolejnych naszych inicjatywach. Poniżej fotorelacja

Udostępnij

Similar Posts