Drodzy Seniorzy, zachęcamy do kontaktu z pracownikami socjalnymi. To kadra posiadająca ogromne doświadczenie w pomocy drugiemu człowiekowi. Panie cechują się wyjątkową empatią i znajomością wszelkich przepisów. Są w stanie pomóc i pokierować na najwyższym poziomie jeśli potrzebujecie pomocy w załatwianiu spraw urzędowych np. ustaleniu stopnia i niepełnosprawności, ustaleniu uprawnień do KDR, dodatków osłonowego, pomocy w ustaleniu uprawnień do świadczeń z zus. Macie problemy w rodzinie, ktoś z bliskich zmaga się z problemem alkoholowym, ktoś odczuwa trudności wynikające z opieki nad osobami zależnymi, ktoś doznaje krzywdzenia.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami socjalnymi. Na podstawie indywidualnych rozmów otrzymacie Państwo indywidualny katalog wsparcia .

Dyżury pracowników socjalnych są w soboty od 9 do 15 w Lidzbarskim Domu Kultury , w sali nr 1. Jenak , aby każdy zainteresowany miał możliwość otrzymania fachowej i kompleksowej pomocy, prowadzimy zapisy pod numerem tel. 667884126 lub za pośrednictwem poczty kontakt@wszyscyrazem.org.

Udostępnij