Plakat promujący projekt Aktywni+

Kochani uczestnicy Akademii Świadomego Seniora. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za obecność, za zaangażowanie i postawę godną naśladowania. Dla nas było to wymagające, trudne, ale cudowne doświadczenie. Państwa zadowolenie, aktywność, chęć wyjścia z domu, spotkania się w gronie rówieśniczym, chęć wspólnego działania, pomagania sobie wzajemnie jest bezcenną zapłatą. Dziękujemy państwu za to że byliście przekaźnikiem informacji, za to, że zarażaliście nowe kręgi osób do wyjścia
z domu, do opuszczenia samotności, zmiany stylu życia.

Przystępując do przedsięwzięcia, tak naprawdę nie wiedzieliśmy z czym się spotkamy. Nie mieliśmy pewności – czy nasza oferta projektowa będzie atrakcyjna, czy sprostamy Waszym oczekiwaniom, jaki będzie odbiór. Realizacja przerosła nasze największe oczekiwanie. Cieszymy się z tak ogromnego zainteresowania. Zakładaliśmy, że obejmiemy wsparciem 60 osób, a mieliśmy przyjemność współpracować z co najmniej 261 osobami. Taka sytuacja z pewnością dodaje nam skrzydeł na przyszłość.
Dzięki naszym rozmowom wiemy, jakie macie potrzeby. Wiemy co możemy dla was zrobić w najbliższej przyszłości. To cudowne móc być częścią waszego życia.

Zatem nie mówimy do widzenia. Mówimy do zobaczenia !

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025”

Udostępnij