Każdy z nas jest częścią różnych pokoleń – mamy rodziców, dziadków, a może nawet prawnuków. Te pokoleniowe więzi są jednym z najważniejszych elementów naszego życia. Dlatego warto zrozumieć, jak skutecznie komunikować się między pokoleniami, aby budować harmonijne relacje w rodzinie.

W tym miejscu chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych Seniorów 60+ do udziału w wykładzie edukacyjnym poświęconym komunikacji wielopokoleniowej. Odbędzie się on 12 września 2023r. o godz. 11 w Lidzbarskim Domu Kultury w ramach Projektu Akademia Świadomego Seniora II dofinansowanego ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025”

Na wykładzie dowiemy się jakie są różnice w sposobie myślenia i komunikowania się różnych pokoleń. To pozwoli unikać konfliktów i lepiej zrozumieć, dlaczego inni członkowie rodziny zachowują się tak, a nie inaczej. Poznamy narzędzia i strategie, które pomogą wzmocnić te więzi i uczynią rodzinne relacje jeszcze bardziej wartościowymi.

Wykład pomoże w lepszym przekazywaniu wartości i tradycji rodzinnych kolejnym pokoleniom. To szansa na budowanie wspólnego dziedzictwa i zachowanie rodzinnego dziedzictwa.

Udostępnij