Do siedziby Stowarzyszenia dostarczono 102 prace plastyczne ze szkół : Szkoły Podstawowej w Kraszewie, Szkoły Podstawowej w Runowie, Szkoły Podstawowej w Rogóżu, Szkoły Podstawowej nr 3 w Lidzbarku Warmińskim oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Lidzbarku Warmińskim. Do konkursu dopuszczono 73 prace. Pozostałe prace nie spełniały wymagań regulaminu konkursu.

Jury w składzie Justyna Litwin, Zofia Piotrowicz, Julia Wojtków oraz Zuzanna Maliszewska ( wolontariuszki Klubu Młodego Wolontariusza), dokonały wyboru  prac i przyznały nagrody w trzech kategoriach wiekowych kl. I, kl II, kl III.

Klasa I

I miejsce Dominika Brodowska – Szkoła Podstawowa w Kraszewie        
II miejsce Zuzanna Janczuk – Szkoła Podstawowa w Kraszewie   
III miejsce Julia Tompalska – Szkoła Podstawowa w Runowie

Wyróżnienia

Wyróżnienie Anna Zwolińska – Szkoła Podstawowa w Kraszewie           
Wyróżnienie Majka Wróblewska – Szkoła Podstawowa w Runowie         
Wyróżnienie Danuta Janków – Szkoła Podstawowa w Kraszewie

Klasa II

I miejsce Miłosz Chmielewski  – Szkoła Podstawowa w Kraszewie         
II Hanna Pawlak  – Szkoła Podstawowa w Kraszewie        
III Lena Zelwak  – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lidzbarku Warmińskim

Wyróżnienia

Wyróżnienie Igor Pochodaj – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim
Wyróżnienie Liwia Urmanowicz Szkoła Podstawowa w Kraszewie
Wyróżnienie Nikola Bakula  Szkoła Podstawowa nr 4 w Lidzbarku Warmińskim

Kl III

I miejsce – Julia Bartnikowska – Szkoła Podstawowa w Runowie
II miejsce Kacper Nowak – Szkoła Podstawowa w Kraszewie
III miejsce Barbara Gałązka – Szkoła Podstawowa w Rogóżu

Wyróżnienia

Gabriela Stasińska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lidzbarku Warmińskim
Julian Zbutowicz -Szkoła Podstawowa w Rogóżu
Zofia  Janczuk – Szkoła Podstawowa w Kraszewie
Natalia Deptuła Szkoła Podstawowa nr 4 w Lidzbarku Warmińskim

Nagrody specjalne

Julia Ostap – Szkoła Podstawowa w Rogóżu
Bartosz Wronkowski – Szkoła Podstawowa w Rogóżu
Nikola Łukaszewicz – Szkoła Podstawowa w Kraszewie

Udostępnij

Podobne wpisy