Z radością informujemy, że właśnie odbyły się pierwsze zajęcia dla seniorów, skierowane zarówno do tych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności taneczne, jak i sportowe. Chcielibyśmy także zaprosić wszystkich chętnych do udziału w zajęciach twórczych, logopasji, oraz wsparcia specjalistycznego, obejmującego obszary psychologiczne, społeczne i technologiczne.

Zajęcia taneczne dla seniorów mają na celu dostarczenie radości poprzez naukę różnych stylów tanecznych, takich jak taniec towarzyski, taniec nowoczesny czy folklor. Niezależnie od poziomu doświadczenia, każdy jest mile widziany i będzie mógł rozwijać swoje umiejętności taneczne pod okiem doświadczonego instruktora. Zajęcia odbywają się w środy od 10:00 do 11:00 w sali baletowej LDK.

Jeśli natomiast preferujesz aktywność fizyczną, zapraszamy na zajęcia sportowe, takie jak gimnastyka połączona z jogą dla kręgosłupa. Pod okiem Anety Klamka będziecie mogli poprawić swoją kondycję, gibkość i ogólną wydolność fizyczną, jednocześnie czerpiąc korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek od 10:00 do 11:00 w sali baletowej LDK lub na świeżym powietrzu.

Ponadto, oferujemy również zajęcia twórcze, które umożliwią Państwu rozwijanie kreatywności i umiejętności artystycznych. Będziemy zajmować się malarstwem, poznawać techniki renowacyjne starych mebli oraz wykorzystywać naturalne zioła do tworzenia kosmetyków. Będziemy odkrywać swoje ukryte talenty artystyczne. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od 13:00 do 15:00 w kamienicy amfiteatru miejskiego.

Dla osób zainteresowanych rozwojem myślenia kreatywnego i logicznego proponujemy pracownię logopasji. Zajęcia pomogą poprawić pamięć, uważność, koncentrację, wymowę, dykcję i inne umiejętności językowe. Nasz specjalista pomoże także w rozwinięciu umiejętności komunikacyjnych i przekazaniu pewności siebie w wyrażaniu się słownie. Zajęcia odbywają się w każdy piątek od 11:00 do 13:00 w kamienicy Amfiteatru.

Ponadto, nasi specjaliści w dziedzinie wsparcia specjalistycznego zapewnią pomoc w obszarach psychologicznym, społecznym i technologicznym. Będziemy pracować nad wzmocnieniem samopoczucia psychicznego, radzeniem sobie ze stresem, budowaniem więzi społecznych oraz zwiększaniem umiejętności obsługi nowoczesnych technologii.

Udostępnij