Nie zwalniamy tempa. W tym tygodniu pomagaliśmy dla Filipka, co nie oznacza, że zbiórka zakończyła się. Nadal trzymamy kciuki za powodzenie i prosimy wszystkich o dalszą pomoc finansową.

W Dobrym Mieście natomiast mieszka 5 letni Piotruś, który od ponad 4 miesięcy choruje na nowotwór złośliwy – neuroblastoma IV stopnia złośliwości z rozsiewem do węzłów chłonnych, szpiku i kości.

Zaczęła się walka o Jego życie. Leczenie jest długie, ciężkie i kosztowne. Konieczna jest zatem pomoc, którą można wpłacać na NUMER KONTA
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
TYTUŁ PRZELEWU
Brzuzy, 14956 lub za pośrednictwem fundacji

https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/piotr_brzuzy_14956.html?fbclid=IwAR3YAFLQfk9KmOWOhwnuWahKFZ8ECC0xA-foTGuGLHjmawyYVqtlNz2mlbA

17 lipca przy ul. Grudziądzkiej w Dobrym Mieście odbędzie się osiedlowy piknik charytatywny na rzecz Piotrusia. My i nasi wolontariusze, wspólnie z Osiedlem za miedzą 2 przeprowadzimy tam zbiórkę publiczną. Oprócz zbiórki będzie impreza z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Możesz spędzić atrakcyjnie czas z rodzina, przyjaciółmi, jednocześnie pomóc Piotrusiowi. On i jego mama bardzo liczą na naszą pomoc !!!

Udostępnij