W dniu dzisiejszym odbyły się warsztaty prawne. Poprowadziła je Pani Katarzyna Wasilewska – radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Uczestnicy spotkania otrzymali sporą dawkę informacji na temat sprawa spadkowego, rodzinnego oraz prawa konsumenckiego. Chętni mieli możliwość przeanalizowania swoich indywidualnych spraw.

To już ostanie spotkanie w ramach projektu Power Senior. Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować Gminie Miejskiej Lidzbark Warmiński za przyznanie dofinansowania na realizację działań, Proboszczowi ks. Piotrowi Duksa za nieodpłatne użyczenie świetlicy parafialnej, w której mieliśmy przyjemność organizowania wszystkich wydarzeń, osobom prowadzącym warsztaty – Anecie Klamka, Katarzynie Wasilewskiej, Wioletcie Sawickiej, wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w realizację działań- Panu Adrianowi Piotrowiczowi, Małgorzacie Witek, funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim za pomoc w organizacji wydarzenia i Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim.

Bez takiego wsparcia realizacja projektu nie byłaby możliwa.

Udostępnij